Маляр пояснила, що може зупинити державу-терориста Росію

Новини

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр пояснила, що може зупинити агресивні дії країни-терориста Росії. За її словами, існує всього два варіанти.

Про це вона написала на власному Telegram-каналі. Посадовиця вважає, що для припинення війни необхідно, щоб РФ була фізично неспроможною вчиняти злочини

“Тут два варіанти – або держава просто перестала існувати або її опонент дуже сильний”, – зазначила Маляр. Водночас вона вважає перший шлях неможливим у найближчій перспективі.

Через це, на її думку, Україна має ставати сильнішою. Мається н а увазі як моральний стан кожного громадянина країни, так і озброєння та пошук союзників.

“У кожного з нас вже накопичився невимовний постійний біль, який нажаль не мине з часом. Нам всім з цим жити. Але тут питання таке – де жити з цим болем? Якщо ви себе більше ніде не уявляєте крім України, і не уявляєте себе розбитою ворогом нацією, тоді поговоримо про біль після перемоги – а зараз кожен повинен робити Україну сильнішою та наближати перемогу”, – підсумувала Маляр.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий