Маленька українка у день народження отримала найцінніший подарунок від тата-військового: мережу розчулило відео

Новини

Маленькій українці на ім’я Єва на початку серпня виповнилося чотири роки. Її тато, який захищає Батьківщину на фонті зі зброєю в руках, зробив іменинниці найцінніший подарунок – приїхав до неї у день її народження. Зворушливе відео з довгоочікуваної зустрічі розчулило глядачів і стало вірусним у мережі.

Відповідний ролик у своєму Instagram оприлюднила мама дівчинки – Валерія Коваленко. Буквально за два дні з моменту публікації його переглянуло понад 206 тисяч інтернет-користувачів, залишивши близько 200 захоплених коментарів.

На відео іменинниця біжить до величезної коробки в пакувальному папері, а потім, стоячи навшпиньки і прикладаючи максимум зусиль, намагається її відкрити.

Коли дитина виявляє, що в коробці знаходиться тато, вона починає живо стрибати і тягнути до нього руки. Чоловік постав перед дочкою у військовій формі, з розкішним букетом ніжних троянд та подарунком. Проте дівчинці, здається, більше не потрібні були іграшки, квіти та інші сюрпризи. Вона міцно притулилася до батька і не могла відірватися від нього.

У багатьох від такої картини на очах проступили сльози. Про це глядачі писали у коментарях під відео.

“Я вся в сльозах, якнайшвидшої нам перемоги”, “Яка щаслива мала! До сліз”, “Плачу”, “Дитині навіть подарунок не потрібен”, – залишали коментатори.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий