Лимони дозріють через 6-9 місяців! Ось як просто виростити лимон із кісточки вдома. Цього року уже збираю перші плоди

Новини

Колись я заздрістю дивилася на тих, у кого виходило виростити лимон удома. Нарешті і в мене вийшло.

Існують деякі хитрощі, які допоможуть вашому лимонному дереву прорости і дати плоди.

З одного боку, ви можете купити молоденьке деревце (2-3 років) і самостійно його культивувати. При цьому важливо вибрати горщик на порядок більше, ніж корінь дерева, і з дренажними отворами.

Коли ви будете пересаджувати деревце в горщик, постеліть на дно шар дрібних камінчиків для повітрообміну.

Догляд за лимонним деревом нескладний – досить забезпечити йому 8-10 годин сонячного світла в день і регулярно поливати, не переливаючи рослину. Лимони дозріють через 6-9 місяців.

Якщо ви не боїтеся починати з нуля, можете докласти зусиль, щоб виростити лимонне дерево з однієї-єдиної насінини. Безумовно, це займе більше часу, але моральне задоволення теж буде незрівнянно більше.

Вам знадобиться:

хороший лимон (бажано купити в магазині фермерських продуктів);

земля для горщика;

горщик для розсади (приблизно 50 см шириною і 30 заввишки);

вазон (приблизно на 15 см більше шириною і на 15 заввишки);

сонячне місце в будинку або лампа для розсади.

Для початку зробіть грунт вологим. Важливо, щоб він весь просяк водою, але не був занадто перенасичений вологою. Тепер наповніть горщик для розсади землею на 2-3 сантиметри нижче обідка.

Одну з насінин лимона дістаньте і посадіть в землю на півтора сантиметра. Бажано точно знати, що фрукт не гібридний. В іншому випадку насіння не проросте.

Коли ви посадили насіння, зволожте землю з пульверизатора, а потім затягніть горщик харчовою плівкою. Закріпіть плівку господарською гумкою, щоб вона була щільно натягнута. Зробіть кілька невеликих отворів в плівці.

Поставте горщик в тепле сонячне місце, періодично зволожуючи землю з пульверизатора. Через 2 тижні повинні з’явитися перші паростки. Як тільки ви їх побачите, потрібно зняти плівку.

На цьому етапі необхідно, щоб рослина отримувала достатньо сонячного світла. Тримайте землю добре вологою і стежте за тим, щоб лимон ловив сонце по 8 годин на день.

Коли рослина вже досить виросте, пересадіть її в вазон. Тепер лимонному дереву вже не так сильно потрібна вода, але земля все-таки повинна бути вологою.

Через 9 місяців ви вже зможете насолодитися смаком власної перемоги і дбайливо вирощених фруктів!

Дотримуючись всіх порад, ви вже зовсім скоро отримаєте смачний і корисний плід з власного лимонного дерева.

Оцените статью
Добавить комментарий