Лех Валенса: “Весь світ об’єднаний проти Росії, це можливість навести лад у світі”

Новини

Екс-президент Польщі закликав США продовжити підтримку України зброєю.

Міжнародне співтовариство має скористатися поточним станом справ у геополітиці, коли всі об’єднані проти Росії, і зрештою навести лад у світі.

Про це заявив колишній президент Польщі Лех Валенса під час виступу в аналітичному Центрі стратегічних та міжнародних досліджень у Вашингтоні. “Голос Америки”.

“Весь світ об’єднаний проти Росії, ніколи такого раніше не було. Це наша велика можливість, щоб навести лад у світі”– сказав екс-лідер Польщі.

Він закликав США продовжити підтримку України зброєю, а також посилити інформаційну політику, спрямовану на зміну думки у суспільстві.

Крім того, Валенса наголосив на ролі Вашингтона як лідера в таких змінах, а також закликав американську сторону не відмовлятися від цієї ролі.

“Доля дала Америці роль лідера змін, і США не можуть відступити зараз. Якщо США не використовують цю можливість, наші правнуки цього ніколи не пробачать. Росія та Китай – не так далеко”– заявив екс-президент.

Валенса наголосив на важливості фіксування інформації про всі смерті росіян на війні, а потім “звертатися до сусідів і знайомих людей, які загинули, щоб ті знали, що саме Путін убив цих людей”.

“Треба казати їм: “А ти теж хочеш так загинути? Якщо ні, треба змінити твою політичну систему.– додав Валенса.

Rate article