Легіон “Свобода Росії” показав, як відправляє особливі “бюлетені” у перший день “виборів” президента РФ –

Новини

Добровольці заявили, що віддають свої голоси за вільну Росію, і закликали мирних жителів Білгородської та Курської областей залишатися в укриттях.
Добровольці з легіону “Свобода Росії” продовжують бойові дії проти путінської армії на території Білгородської та Курської областей РФ.

В своєму телеграм-каналі вони привітали росіян із першим днем ​​псевдовиборів президента РФ і заявили, що віддають голоси за вільну Росію.

На кадрах видно, що бійці відкривають вогонь з міномета, ймовірно, за позиціями путінської армії, яка не може вже четвертий день впоратися з підрозділами “РДК”, “Сибірського батальйону” і Легіону “Свобода Росії”, що зайшли на територіях РФ.

“Надсилаємо бюлетені на голосування. Сподіваюся, що потрапить прямо на стіл до Володимира Володимировича. Було б дуже непогано, тому що наша міна вибирає його”– сказав один із бійців.

Крім того, добровольці закликали залишатися у укриттях мирних мешканців Білгородської та Курської областей, які не скористалися відкритим ними учора зеленим коридором для евакуації.

У Білгороді протягом усього вчорашнього дня неодноразово лунали вибухи і було чути виття сирени повітряної тривоги.

Rate article