Купила квартиру для дочки в іпотеку. А дочка з чоловіком відмовляються в нії жити і з’їжджати від мене

Життєві історії

У нас в колективі сталася обурлива історія. Жінка передпенсійного віку, але ще на посаді, купила квартиру.

70% виплатила відразу, було накопичено заощаджень. А 30% оформила на себе іпотеку. Їй її дали, незважаючи на вік. Що було справжньою удачею для неї.

Її дочка з чоловіком пару років тому одружилися. Народили первістка. Дочка в декреті. Чоловік ніби як працює, не густо отримує, але вдома не сидить.

Жили відразу у тещі, про яку мова. В її двокімнатній квартирі. Теща знайшла можливість і купила дітям квартиру.

Коли все було оформлено, дочка заявила, що без ремонту в придбаній квартирі жити не будуть. Ну ремонт так ремонт, робіть.

Почали, перепланування затіяли, на зарплату чоловіка не розженешся. Бригада одна підвела, другу довго шукали. Мати грошима допомагала, годувала всіх, онукові все купувала і оплачувала необхідне. Слова не скаже. Іпотеку платила сама.

Так пройшло 1,5 роки від придбання квартири.

Декрет закінчився, але дочка не збиралася виходити на роботу. “Складно, не цікаво, хто буде з дитиною сидіти”. “У садок муніципальний не хочу, щоб син ходив, хочу в приватний, а у нас грошей немає.” “Навіщо ти купила цю квартиру і платиш іпотеку, було ж все нормально.”

Подібні відмовки, які я чула майже кожен день, коли колега приходила на роботу і скаржилася на те, що вона зараз на роботу прийшла, а дочка вдома залишилася. Всіляко намагалася дочку прилаштувати до нас, але місць не було.

М’яко сказати, я тоді її не розуміла, як і інші колеги. Нехай донька з чоловіком вже зрозуміють, що вони дорослі і самостійні люди. Скільки можна сидіти на шиї?

У день свого народження колега набралася сміливості і за столом молодим при всіх гостях сказала:

– Діти, завтра ви з’їжджаєте! Я літня людина. Я хочу жити сама!

Вона наполягала на своєму, родичі були на її боці. Ні сльози дочки, ні мовчання зятя її не чіпали.

На наступний день вони стали пакувати речі. За тиждень упоралися. Вона замовила у нас на підприємстві газель, і в один день перевезли молодих з їх скарбом в їх квартиру.

Дочка досі так і не влаштовується на роботу, їй все не цікаво. За професією як і мати сметчик, але хоче бути то дизайнером, то психологом.

Зараз колега на пенсії. Квартиру вона виплатила. Сума кредиту була невелика, та на пенсію з посади проводили з хорошими виплатами. Так і продовжує допомагати дітям, не може вона по іншому.

Оцените статью
Добавить комментарий