Конкурент Путіна про припинення війни: термінові переговори з Києвом, доля Донецька та Луганська

Новини

Кандидат у президенти РФ Борис Надєждін, який є основним суперником Путіна, обіцяє негайно розпочати переговори з Києвом щодо припинення війни.

Головний суперник Путіна на виборах президента РФ Борис Надєждін розповів про свій план припинення війни з Україною у разі обрання на посаду. В інтерв’ю телеканалу RTVI він заявивщо негайно звернутися до України із пропозицією про переговори, першим етапом яких стане запровадження режиму припинення вогню.

За його словами, між Києвом та Москвою мають якнайшвидше розпочатися мирні переговори без попередніх умов, які дозволять скласти основну конструкцію угоди.

Під час переговорів буде необхідно вирішити два найголовніші питання: де проходитиме кордон України та РФ, який буде прийнято світовою спільнотою, і як до цього віднесуться жителі окупованих російською армією територій, включаючи тих людей, які були змушені залишити свої будинки.

Надєждін підкреслив, що російська окупація змусила залишити свої будинки мільйони українців, які виїхали з Донецька, Луганська та Херсона – їхню думку також необхідно врахувати.

Нагадаємо, у Росії провели соцопитування, під час якого з’ясувалося, що головне питання, яке цікавить громадян, це колись і чим закінчиться війна з Україною.

Rate article