Комбат Федоренко пояснив, до чого давно треба було готувати українську націю

Новини

Командир РУБпАК “Ахіллес” Юрій Федоренко висловив свою думку про ефективність рекрутингу.

На думку Юрія Федоренка, важливо було багато років тому налагодити у нашій країні військову підготовку для всіх українців призовного віку. Якби кілька років тому кожен громадянин України був навчений основ військової справи, то в момент повномасштабного нападу нам удалося б уникнути таких жертв.

Інтерв’ю Юрія Федоренка для “24 каналу” можна переглянути на YouTube.

Досвідчений військовий озвучив своє вирішення проблеми з мобілізацією в Україні: “На моє переконання, всі повнолітні громадяни України (і чоловіки, і жінки) мають бути військовозобов’язаними. У державному бюджеті має бути передбачено програму з цільовим виділенням грошей на п’ять років, де українську націю готували б до війни. Я маю на увазі військову підготовку, і обов’язково друга професія, щоб у кожного була військова, починаючи від умовного кулеметника, водія-механіка танка, оператора БПЛА та багато чого іншого”.

Це не означає, що вся нація воюватиме. Для того, щоб забезпечити одного солдата, щонайменше шість людей повинні працювати. Це лише означає, що націю буде підготовлено, якщо доведеться захищати свою Батьківщину зі зброєю в руках. Наведу конкретний приклад: коли почалася повномасштабна війна, тисячі людей прийшли до ТЦК та у територіальну оборону”, – розповів докладніше суть своєї ідеї Юрій Федоренко.

Потім командир РУБпАК “Ахіллес” навів переконливий аргумент на користь своєї пропозиції щодо військової підготовки для населення України: “Якби ця програма працювала, наприклад, із 2014 року, то люди, які стали на оборону нашої країни, були б підготовленими та ефективними у питанні виконання завдань. Тоді зупинка ворога була б у рази більшою, відповідно втрати серед нашого особового складу були б у рази меншими, тому націю потрібно до цього готувати”.

Rate article