Коли ми сказали молодим, що купили квартиру, то невістка і її батьки вилупили на нас очі. Ми очікували іншої реакції

Новини

Недавно син нас обрадував. Сказав, що одружується зі своєю Світланою. Ми привітали його. Дівчина нам подобалась. Ми вже раніше познайомились і часто запрошували їх в гості.

От настав день сватання. Світлана жила у квартирі з мамою і бабусею. Туди нас і запросили. Сіли за стіл і стали радитися, як бути з весіллям і де молодята будуть жити.

Майбутня сваха одразу попередила, що грошей на нову квартиру вони не мають. Але і жити їм тут буде тісно. У нашій з чоловіком квартирі дві кімнати. Але я не сильно уявляла, що колись сюди прийде невістка.

– Мамо, ми будемо орендувати – запевнив син.

Ми з чоловіком потім сіли рахувати наші збереження. Дійшли до того, що їм би вистачило на однокімнатну квартиру. Ну як для початку молодій сім’ї того буде досить. З часом докуплять собі більшу.

Вирішили, що зробимо їм подарунок на весілля – вручимо ключі від квартири.

Але якось на роботі моя колега розповіла, що хоче продавати квартиру своєї матері. Та, на жаль, відійшла на той світ. Стан житла, м’яко кажучи, був ніякий. Ремонти не робилися років 20. Зате доступна ціна, непоганий район і дві кімнати. Придбали. А ремонти нехай сторона невістки допомагає робити.

Син знав, але не хотів коханій псувати сюрприз. Настав день розписки. Потім всі гості пішли до нас відмічати.

За одним із тостів ми з чоловіком підвелися і вручили їм ключі. Ми очікували на щасливу реакцію, але було геть навпаки. Наречена дивилася на маму, мама на бабу, а баба на наречену. У всіх були великі очі й вони ні слова не промовили.

Пошепки

Потім молодята пішли гуляти, а між нами була серйозна розмова.

– Оце ви влаштували! Купили квартиру на сина, а ремонт на нас спихнули! – завелася сваха. – Навіть з нами нічого не радилися, мовчки купили й все! І це подарунок не молодим, а любому синочку. Чому не вибирали таку, щоб одразу була з ремонтом? Тепер наша дочка зі сімейного бюджету буде тягнути гроші на чужу хату?

– Ми подбали, щоб наш син і ваша дочка мали своє житло. Не платили чужим людям за оренду і тим більше банку відсотки. Чи ми мали куплену за наші гроші квартиру і на невістку оформляти?

– А ми вам і говоримо, що то не молодим подарунок. А лише синові. То і ремонт робіть там самі!

Вечір був зіпсований. Гості з надутими лицями поїхали додому. Наступного дня молоді святкували розписку з друзями.

Потім наче все затихло. А через тиждень син повернувся додому з новиною.

– Світлана розмовляла зі своїми. Знаєш, що вона мені заявила? Щоб ви брали кредит і виплачували ремонт на тій квартирі! Каже, що вони праві, адже вона записана на лише мене і чому вона має щось в ній ремонтувати.

Через пів року молодята розлучилися. Син сам оформив кредит і поступово ремонтував усе у тій квартирі. Поки вдруге одружуватись не поспішає.

То хто тут був неправим?

Напишіть нам в коментарях

Rate article