Коханка Путіна у вбранні за 140 000 розповіла росіянам про користь санкцій. Відео

Новини

Олімпійська чемпіонка Афін-2004 з художньої гімнастики Аліна Кабаєва, яку називають коханкою президента Росії Володимира Путіна, виступаючи на фестивалі “Аліна”, підтримала зміни у правилах художньої гімнастики. Через введені санкції російські гімнастки мають виступати виключно на національних турнірах. Повідомляє obozrevatel.com

Аліна Кабаєва

“Сьогодні офіційні правила на жаль роблять стандарти і вони дуже прості. Вони не розкривають гімнастики, не розкривають її таланту. Росія завжди була законодавицею мод. Цей вид спорту народився у нашій країні. Тому ми маємо велику конкуренцію всередині країни. Якщо будуть проходити змагання тільки всередині країни, то навпаки вона (художня гімнастика) стане кращою, видовищнішою і російська художня гімнастика від цього нічого не втратить, а лише виграє”, – сказала 38-річна Кабаєва.

Спортивні вболівальники висміяли таке посилення колишньої спортсменки, припустивши, що напевно через користь від санкцій їй довелося переїхати зі Швейцарії до Путіна в бункер на Урал.

Коментарі вболівальників

У мережі звернули увагу на вбрання Кабаєвої. Стоячи на тлі “патріотичної” дошки з георгіївськими літерами “Z” Аліна була одягнена у сукню з нової колекції Alessandra Rich за 1400 фунтів (~140 000 рублів або ~55 000 грн).

Коханка Путіна у вбранні за 140 000 розповіла росіянам про користь санкцій. Відео

Зазначимо, що спостережливі глядачі помітили і обручку на руці олімпійської чемпіонки.

Кабаєва з'явилася в ефірі РосТВ з кільцем

Ймовірно, Путін зробив своїй обраниці пропозицію, у чому користувачі мережі помітили добрий знак для України.

Аліна Кабаєва

Йдеться про те, що Адольф Гітлер незадовго до свого самогубства одружився з коханою Євою Браун.

Оцените статью
Добавить комментарий