Кого Путіну найбільше не шкода: З’явилася карта втрат російської армії у “спецоперації” по регіонах

Новини

Росія зазнає на війні проти України величезних втрат, проте офіційно підтвердила загибель менш ніж 5000 окупантів.

Однак серед ліквідованих військових дуже мало росіян із прописками у Москві, Санкт-Петербурзі чи інших містах-мільйонниках, передають Патріоти України.

Про це свідчать дані російських ЗМІ, які склали інфографіку втрат армії РФ на “спецоперації”. Вони посилалися на дані міністерства оборони країни-агресора, йдеться про військових, чиї особи були верифіковані чи публічно оголошені.

З’ясувалося, що найчастіше “вантаж-200” приходить у національні республіки Дагестан (236) та Бурятію (217). До того ж більш ніж сто “похоронок” уже надійшли до Чечні, Башкирії, Краснодарського, Алтайського, Забайкальського і Ставропольського краю, а також у Волгоградську, Челябінську, Ростовську та Оренбурзьку області.

Зі свого боку до Москви та Санкт-Петербурга, загальне населення яких перевищує 15 млн осіб, за п’ять місяців прийшло менше 50 “вантажів-200”. Досить низькі показники зафіксовані також в інших великих містах та регіонах, які розташовані неподалік від російської столиці.

Найменше “похоронок” надходить на Далекий Схід, але причина полягає в тому, що, незважаючи на величезну площу, там проживає всього близько 5% від загальної кількості населення РФ.

Оцените статью
Добавить комментарий