Кліщіївка наша? ЗСУ підняли прапор – диво на фронті: радісна звістка! Історичне звільнення!

Новини

У мережі шириться фото з нібито Кліщіївки під Бахмутом

Як зазначають у мережі, на фото бійці полку «Цунамі» та бригади «Лють» розгорнули український прапор у Кліщіївці.

Чекаємо на офіційну інформацію від командування.

Нагадаємо, нещодавно в мережі з’явилося перше відео з Кліщіївки на Донеччині, куди зайшли ЗСУ. Офіційної інформації про звільнення населеного пункту наразі немає.

Так, на кадрах, якими діляться українські воїни, видно, що Кліщіївка серйозно постраждала. Розбито місцевий храм — у нього сильно пошкоджено дах та вікна, постраждав фасад. Навпроти храму стоїть розбита будівля без даху і вікон, а деякі стіни повністю зруйновані.

На вцілілій частині цієї зруйнованої будівлі розвивається прапор «вагнерівців». Вдалині видніється дим, ймовірно від вибухів. Повідомляється, що зон контролю росіян у селі майже немає.

Ще раніше на карті Deepstate Кліщіївка забарвилася у блакитний колір та з’явився напис «Звільнено». Проте у Генштабі ЗСУ не говорять про те, що село звільнено від росіян, а лише заявляють про частковий успіх на кількох ділянках фронту.

«В результаті штурмових дій Сили оборони мають частковий успіх у районах Кліщіївки Донецької області та Роботиного Запорізької області, витісняють супротивника з позицій і закріплюються на досягнутих рубежах», — зазначали у зведенні.

Сподіваємо почути хорошу новину з генштабу про остаточне звільнення населеного пункту.

Оцените статью
Добавить комментарий