Класична задача з серії «Слаб0 р0згадати»: навіть к0лишні відмінники помиляються

Різне

Часто школярі запитують, навіщо їм вчити математику, якщо вона нікому не знадобиться  у повсякденному житті. Річ в тому, що ця наука вчить не лише розв’язувати приклади, але й логічно мислити, шукати закономірності й визначати головне серед другорядного.

Переконалися в тому, що задачки принесуть вам багато користі? А те пер прийшов час трішки попрактикуватися й розворушити свою розумову діяльність.

Прості завдання з математики

1. Перше завдання про геометричні фігури. Віднайдіть усі заховані числа і розв’яжіть останній приклад.

2. Тепер пропонуємо парочку дивних прикладів, де зрозуміти закономірність не так і просто. Доведеться скористатися кмітливістю і гарненько подумати, щоб зрозуміти, яка кількість має бути на місці знаку питання.

2. Друге завдання важче за рівнем складності. Перш за все визначте закономірність перших трьох прикладів, а тоді за цією ж схемою обчисліть останній.

3. Третє завдання схоже на попереднє, але логіка дій тут абсолютно інша. Здогадаєтеся, яка?

Розв’язок:

  1. Один круг дорівнює 15 (45/3). Звідси дин квадрат дорівнює 4 ((23 – 15) / 2). Це означає, що один прямокутник дорівнює 3 ((10 – 4) / 2). Отже, останній приклад виглядає так: 3 + 4 + 4 + 15 = 26.
  2. Число після знака рівності – це послідовно записаний добуток чисел і суми його цифр зліва. Отже, замість знака питання буде 2110 (7*3 =21, 7+3 = 10).
  3. Закодована така закономірність: до суми чисел в лівій частині прикладу слід додавати ще й значення попереднього. Отже, останній бути виглядати ось так: 9 + 13 + 21 = 43.

Скільки задач вам вдалося правильно розв’язати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Оцените статью
Добавить комментарий