Китайців офіційно закликали готуватися до бою перед візитом Пелосі на Тайвань

Новини

На тлі повідомлень про можливий візит речниці Палати представників США Ненсі Пелосі на Тайвань китайців офіційно закликали готуватися до бою. Попри те, що поїздку Пелосі на острів досі не підтверджено, армія Піднебесної опублікувала допис із погрозами.

На офіційному акаунті 80-ї армії Народно-визвольної армії Китаю в китайській соцмережі Weibo з’явилося суперечливе повідомлення (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Готуйтеся до бою!” – йдеться в пості.

Перед цим американське видання NBC News із посиланням на джерела повідомило, що 29 липня стартує турне офіційної делегації Конгресу США на чолі з Ненсі Пелосі країнами Азії. Зазначено, що очікуються візити до Японії, Південної Кореї, Малайзії та Сингапуру.

Видання зазначає, що наразі незрозуміло, чи міститиме ця поїздка зупинку на Тайвані. Одне з джерел, яке надало маршрут у делегації Конгресу США, повідомило, що візит до Тайваню вказано як “попередній”.

Нагадаємо, що минулого тижня видання Financial Times повідомило, що Ненсі Пелосі планує відвідати у серпні Тайвань. Якщо візит відбудеться, то Пелосі стане найбільш високопоставленим політиком США, який відвідав країну за 25 років – із 1997-го.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий