Каспаров заявив, що у нападі РФ на Україну є ще один винний, окрім Путіна.

Новини

Шахіст Гаррі Каспаров переконаний, що відсутність політичної волі в США спричинила війну в Україні.

Початком низки воєн по всьому світу стала Сирія, коли російську армію ніхто не зупинив, і Путін зрозумів, що можна безкарно чинити зло, висловив свою думку Гаррі Каспаров. Потім він пояснив, що світ мав другий шанс врятуватися від чергової світової війни відреагувавши на анексію Криму потужними санкціями, але й цього не сталося.

Інтерв’ю Гаррі Каспарова можна переглянути на каналі YouTube.

Гросмейстер зі світовим ім’ям відкрито назвав причину нападу армії РФ на Україну: “На жаль, ми сьогодні маємо справу з людьми, калібр яких недостатній для того, щоб ухвалювати історичні рішення. Можна було Путіна зупинити”. Для цього потрібні були найжорстокіші санкції. Треба чітко зафіксувати, що санкції не зупиняють танки, коли вони переходять кордон, але санкції можуть не дати перейти кордон, якщо зрозуміло, що занадто велика ціна”.

Також Гарі Каспаров розповів, як Захід міг не допустити війни в Україні: “Перейшли кордон — конфіскували всі гроші в момент, щоб ніхто не чекав, без попереджень. Мав бути закритий усі, вислані всі посли, дипломати. Можна було зробити багато речей”.

КАСПАРОВ: Як закінчиться війна? Що не так з Америкою? Гарячих точок стане більше / ПОВТОР

Відомий шахіст упевнений, що США несуть відповідальність за низку військових конфліктів, які розгоряються у світі і виною тому їхня політика невтручання, яка демонструє слабкість: “Зараз ми бачимо моторошні втрати, сотні тисяч загиблих, мільйони біженців, зруйнована Україна. А є ще війна в Ізраїлі, яку спровокував Путін, Венесуела, яка на межі вибуху. Є ще Китай, який “облизується” дивлячись на Тайвань. Це результат слабкості та ціна щодня все піднімається. Ми бачимо, що американці на Близькому Сході починають щось робити, але нічого поки що не роблять“.

Rate article