Кадирову пробували пересадити нирку, але вона не прижилась: ексклюзивні дані про стан глави Чечні

Новини

Лідер Чечні Рамзан Кадиров перебуває у критичному стані. Про це інформує OBOZREVATEL із посиланням на власні джерела у чеченській діаспорі.

Кадиров – важко хворий. До нього з’їжджаються соратники, щоб розділити владу

Зазначається, що Кадиров наразі перебуває в одному з московських медзакладів. Планується повторна операція з трансплантації. Періодично очільник Чечні приходить у свідомість – тоді до нього з’їжджаються соратники, щоб розділити владу між наступниками. expres.online

Раніше в ГУР повідомили, що стан здоров’я глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова значно погіршився. Перед цим він уже кілька днів перебував у комі. Літаком його доставляли до Москви, але там лікарі нічим не змогли допомогти, після чого Кадирова повернули знову до Чечні. Далі його планували перевезти на лікування за кордон, найімовірніше, до ОАЕ, але згодом знову повернули до столиці Росії.

17 вересня чеченський опозиціонер Абубакар Янгулбаєв повідомив, що помер лідер Чечні Рамзан Кадиров, однак підтвердження цієї інформації наразі немає.

Чечня без Кадирова: в ISW описали майбутнє республіки

У разі дестабілізації правління очільника Чечні Рамзана Кадирова через проблеми зі здоров’ям Путін, ймовірно, не зможе утримати стабільність у республіці. Про це йдеться в аналізі аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

“Тривале занепокоєння щодо здоров’я глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова в російському інформаційному просторі підкреслює залежність президента Росії Володимира Путіна від Кадирова щодо подальшої стабільності в Чечні”, – сказано у повідомленні.

Аналітики вважають, що дестабілізація правління Кадирова в Чечні “стане серйозним ударом для режиму Путіна частково через те, наскільки важливим для ранньої популярності очільника Кремля в Росії було встановлення стабільності в Чечні через жорстоку і кровопролитну війну”.

“Кадиров та інші російські посадовці можуть бути стурбовані тим, що тривалі чутки про його здоров’я вплинуть на довгострокову стабільність його та, відповідно, контролю Путіна над Чечнею”, – підсумували в ISW.

Rate article