“Іде рубилово”- у Z-каналах зростає тривога через бої у Білгородській області

Новини

>На відміну від міноборони РФ, у Z-каналах не надто приховують тривогу через рейд по Білгородській області “Російського добровольчого корпусу” (РДК), Легіону “Свобода Росії” та Сибірського батальйону.

Ще з вечора 14 березня вони почали масово скаржитися на запеклі бої.

Ультраправий ресурс “Зварювальники” повідомив, що бої у прикордонні Білгородчини дуже жорсткі. Розповіді Міноборони РФ та пропаганди про те, що йдуть обмежені зіткнення з ДРГ, мабуть, не відповідають дійсності.

“Наші джерела на місцях доповідають із Білгородчини: у нас на кордоні справжні загальновійськові бої, важкі бої. З боку противника упокорені і добре підготовлені війська, а також найманці. Поки справляємося, але не варто недооцінювати ситуацію, це вже не ДРГ”, – написав російський Z-канал.

Тривожно стало “воскреслому” російському військовому Єгору Гузенку (Тринадцятий), який нещодавно симулював свою смерть для збільшення числа передплатників. Він пише про “рубилову” на кордоні.

Тривожно стало “воскреслому” російському військовому Єгору Гузенку (Тринадцятий), який нещодавно симулював свою смерть для збільшення числа передплатників. Він пише про “рубилову” на кордоні.

“У Білгородській області йдуть важкі бої, з використанням техніки та авіації. Це вже не горезвісна “ДРГ”. Це цілком серйозне рубилово”, – написав окупант РФ на своєму каналі в Telegram.

скріншот

Зазначимо, що операція РДК, Легіону та Сибірського батальйону розпочалася в ніч проти 12 березня. Російські ополченці почали проривати кордон у Білгородській та Курській областях РФ. Декларованою метою воїнів стало визволення росіян від диктатури путінського режиму. Дуже жорсткі бої тривають три дні. Мирне населення прикордонних російських районів рятується втечею.

Тим часом російські силовики оточили залізничний вокзал у Білгороді, блокують евакуацію цивільних. Люди змушені тікати буквально на своїх двох.

Rate article