Хто здав Херсонщину окупантам: назвали ім’я зрадника

Новини

Швидка окупація російськими військовими Херсонської області стала можлива через зраду одного зі співробітників Служби безпеки України.

Як повідомив очільник Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, ім’я цієї людини – Ігор Садохін, помічник начальника Херсонського УСБУ – начальник Антитерористичного центру. tsn.ua 

Про це розповів радник керівника ОП розповів у розмові з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним у суботу, 18 червня, з посиланням на голову Херсонської обласної ради.

За словами Арестовича, після того, як Садохіна затримали, президент України Володимир Зеленський звільнив очільника управління СБУ у Херсонській області Сергія Криворучка та позбавив його генеральського звання.

“В Україні сталося неможливе – вперше почали називати конкретні імена винних”, – сказав радник керівника ОП.

Як додав Самойленко в інтерв’ю “Укрінформ”, зрадник Ігор Садохін здав ворогу сітку мінних полів і координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського УСБУ в евакуацію.

“Його було затримано ще в березні. І після проведеної перевірки, так розумію, президент України звільнив із посади і керівника СБУ у Херсонській області Сергія Криворучка та позбавив його генеральського звання. Там зараз також працюють правоохоронці”, – зауважив посадовець.

Раніше повідомляли, у Херсонській області заступник гендиректора обласної дитячої лікарні співпрацював з окупантами. Зрадник передавав російським окупантам дані про поліцейських.

Оцените статью
Добавить комментарий