Хто такий насправді Олег Винник і як він після роботи нянею у Німеччині став зіркою №1 в Україні: “Було задумано”

Новини

Олег Винник, який раніше був зіркою №1 в Україні, не завжди був багатим, успішним та популярним. Чоловік виріс у звичайному селі, а в молодості працював нянею у Німеччині.

Неочікувані факти з життя Олега Винника

Раніше його називали повелителем вовчиць, а жінки за 40 від нього просто фанатіли. Олег Винник був зіркою №1 в Україні майже 10 років, а зараз його кар’єра стоїть на паузі і, йомірно, вже не відновиться. Як відомо, Винник розчарував своїх прихильників тим, що після 24 лютого 2022 року втік з України до Німеччини і пів року взагалі не виходив на зв’язок.

Що відомо про Олега Винника та де він перебуває після початку повномасштабної війни
Неочікувані факти з життя Олега Винника

Варто відзначити, що Олег Винник став популярним в Україні у досить зрілому віці. При цьому чоловік приховував своє особисте життя і не говорив про власне минуле в інтерв’ю. А минуле у нього було цікаве і бурхливе.

Ранні роки

Олег Винник виріс в маленькому селі Червоний Кут Черкаської області. Батьки Винника – прості селяни, тож співак звик до роботи і жив у досить скромних умовах.

Співати Олег почав у підлітковому віці. Тоді мама йому купила гітару і коли юнак навчився грати, то почав виступати по весіллях і святах та заробляти свої перші кошти.

Юність і шлюб

Після закінчення школи Олег Винник вступив в училищі культури в Каневі. Саме там артист зустрів свою майбутню дружину Таїсію Сватко, яка пізніше буде виступати з ним у ролі його бек-вокалістки.

Архивные фото из юности Винника и Таюне
Олег Винник і Таюне на архівному фото

Весілля Винника і Сватко гуляли у селі по старим звичаям: у шалаші і з великою кількістю гостей.

Життя у Німеччині

Олег Винник прожив у Німеччині багато років, а потрапив він туди ще в 90-х по спеціальній програмі. Олег поїхав у Німеччину працювати нянем. Чоловік виховував двох дітей: возив їх у школу, займався з ними музикою. Заробивши трохи грошей, Винник почав займатися з педадогом по вокалу, а пізніше він почав грати у театрі і брати участь у мюзиклах.

Гороскоп Олега Винника і таємниця його характеру
Неочікувані факти з життя Олега Винника

Варто відзначити, що Винник став досить популярним актором у Німеччині та у 2011 році Олег вирішив повернутися на Батьківщину і стати співаком.

Rate article