Хотіли випити, але щось пішло не так: Приліт у Лисичанську був по кафе “Адріатика”, в якому зібрались представники окупаційної адміністрації

Новини

Журналіст Денис Казанський повідомив, що приліт у Лисичанську, внаслідок якого, за словами окупантів, загинуло 28 людей, був по кафе Адріатика, у якому зібрались представники окупаційної адміністрації, передають Патріоти України.

«У кафе на п’янку зібралася місцева окупаційна адміністрація. Верхівка „МНС“, „прокурори“, „депутати“ (яких ніхто не вибирав). Брехливі російські ЗМІ зараз намагаються видавати їх за „мирних жителів“, але окремі пропагандисти вже потроху визнають реальну картину. Закликають колаборантів та гауляйтерів більше не збиратися разом, щоб усіх разом не вбило однією ракетою», — заявив Казанський у своєму Telegram-каналі, опублікувавши скріншот відповідного поста.

Він також зазначив, що роспропаганда навіщось бреше, видаючи кафе Адріатика за пекарню. 3 лютого російські окупанти звинуватили Україну в обстрілі пекарні в окупованому Лисичанську, внаслідок якого нібито загинули цивільні.

Офіційних заяв щодо удару від українських військових поки не було.

Rate article