Хоче розслідування: Путін заявив, що Іл-76 у Білгородській області був збитий системою Patriot з України

Новини

Російський диктатор сказав, що РФ не припинятиме обміну полоненими “через збитий літак”. При цьому окупанти не дають доказів, що на борту були українські військові.

Російський диктатор Володимир Путін, який зустрічався сьогодні зі своїми довіреними особами в рамках переобрання на посаду президента країни-агресора, заявив, що військово-транспортний літак “Іл-76” армії РФ був збитий у Білгородській області американською системою Patriot з території України.

Кадри заяви Путіна публікує “Україна 365”.

Диктатор вимагає міжнародного розслідування і сказав, що не розуміє, навіщо ЗСУ збили літак з українськими військовополоненими. Також він додав, що процес обміну через авіакатастрофу припинятися не буде.

Зазначимо, Росія досі не надала доказів, що на борту літака, що впав у Білгородській області, знаходилися українські полонені, як стверджує Путін, хоча авіакатастрофа сталася 24 січня. Провести міжнародне розслідування падіння літака раніше закликав президент Зеленський.

Як розповів “Голосу Америки” Представник ГУР МО Андрій Юсов, під час сьогоднішнього обміну не було людей зі списків того, який мав відбутися 24 лютого, але зірвався через падіння на території РФ літака “Іл-76”.

Нагадаємо, достовірних даних про те, що на борту військово-транспортного літака “Іл-76”, що впав у Білгородській області РФ, знаходилися 65 українських полонених, немає. Про це глава ГУР Міноборони Кирило Буданов сказав під час зустрічі з родичами та близькими українських полонених.

Також ми писали, що Москва відмовилася передавати Києву останки українських полонених, які нібито загинули під час катастрофи Іл-76.

Rate article