Грандіозний прорив ЗСУ! Прямо на Півдні – повний розрив окупантів, гарні новини!

Новини

Збройні сили України на півдні країни рухаються повільно, але впевнено, заявила начальник об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

На решті території у нас просуваються наші війська спеціальним способом, повільно, але впевнено, так, як ми й казали, у рамках військової операції, зберігаючи тишу. Те, що ми звільняємо, ми спочатку закріплюємо, а потім проголошуємо, – сказала вона. під час онлайн-брифінгу.

За її словами, ворог не має успіхів у просуванні на суші, тому використовує тактику авіаційних та ракетних ударів.

Нагадаємо, що першим значним кроком до російського провалу, яким повинна завершитися війна, розв’язана Кремлем в Україні, стане повернення під контроль України міста Херсона. Таку думку висловив радник голови Офісу президента Олексій Арестович під час розмови з російським правозахисником та публіцистом Марком Фейгіним.

За його словами, коли українські збройні сили перейдуть у впевнений наступ, у російському суспільстві та серед представників влади, почнеться “зрада”. Першим кроком до провалу загарбницьких планів Кремля, стане повернення під контроль ЗСУ міста Херсона.

Те, що відбувається зараз – це розтягнута російська поразка. Після якої “спеціальна операція” розпочнеться у самій Росії, – впевнений Арестович.

korupciya.com

Оцените статью
Добавить комментарий