Готуємося до потужного снігопаду. Якою буде погода після Різдва

Новини

Українські синоптики розповіли населенню про те, як змінюватиметься погода надалі

Повідомляє hyser.ua

Напередодні важливого в Україні церковного свята — православного Різдва, в окремих регіонах країни погода стала на порядок теплішою, проте синоптики попереджають українців про те, що розслаблятися рано, і після свята в Україну знову повернеться справжня зима, з сильними снігопадами і низькими температурами. Про це свідчить інформація з порталу “Ventusky“.

Повідомляється, що повернення снігу українцям варто очікувати в ніч на дев’яте січня. Сніжити на території України буде до першої половини 10 січня. Так, вранці 9 січня опади у вигляді снігу очікуються в Північній і західній частині нашої країни. Крім того, в цей момент сніг пройде ще й в Кіровоградській області.

Вдень дев’ятого січня значні снігопади перемістяться на північ, при цьому захоплюючи частину західних областей, таких як Рівненська, Тернопільська, Житомирська та Вінницька області. До вечора того ж дня снігопади охоплюватимуть Північні, центральні та південні області України.

Нагадаємо, на тлі прийдешніх холодів українців може очікувати вкрай неприємний сюрприз у вигляді відключення батарей посеред опалювального сезону. Справа в тому, що НАК “Нафтогаз” погодився постачати ТКЕ газ за цінами нижче ринкових, однак розрахунки обсягів зробив самостійно і неправильно, в результаті чого у тепловиків виходить дефіцит блакитного палива, при якому вони повинні докуповувати його самостійно за ринковою ціною. Представники ТКЕ погрожують, що якщо “Нафтогаз” не перерахує обсяги газу, то українці залишаться без опалення.

Оцените статью
Добавить комментарий