Гордон розкрив, ким для Пугачової є Галкін і що говоритимуть про Путіна нащадки

Новини

Для нащадків Путін буде лише бляклою тінню у світлі Примадонни, вважає Дмитро Гордон.

За всі тяжкі роки в житті Алла Пугачова отримала подарунок від долі в особі Максима Галкіна. Це дивовижна людина – найрозумніша, найосвіченіша і дуже сумлінна, заявив український журналіст Дмитро Гордон під час спільного стримування з Василем Головановим.

“У його віці, з його бекграундом, коли він був найпопулярнішим не тільки артистом, але ще й телеведучим на центральних каналах, коли він не злазив з екранів телевізорів і його знала в обличчя кожен собака, то відмовитися від усього цього назвати війну війною , висловити підтримку українцям і поїхати, могла тільки дуже розумна і дуже сильна людина”,
– зазначив аналітик.

Крім того, журналіст згадав про анекдот, який свого часу закинули у маси не без участі самої Алли Борисівни ще за радянських часів. “Хто такий Леонід Ілліч Брежнєв? – Це дрібний політичний діяч доби Алли Борисівни Пугачової”.

“Те ж будуть говорити і про Путіна, можете не сумніватися,
– висловив упевненість Гордон. – Вони всі дрібні проти неї. Вона вже все бачила, пережила. І я навіть можу уявити, яким вона поглядом дивиться зараз на це стадо, що копошиться під ногами».

І навіть якщо в РФ Аллу Пугачову визнають “іноагентом”, це абсолютно нічого не змінить, адже вона від цього не перестане бути великою, її не зітруть із пам’яті десятків мільйонів людей, які живуть по різні боки океану.

“Неможливо нічого зробити і придумати, щоб змусити її замовкнути і змусити збрехати, змінити свою точку зору і сказати “так здравствуй Путін”. Неможливо. Немає таких грошей, немає таких зусиль. Цим вона сильна, велика і вкотре викликає безмірну повагу з боку всіх нормальних людей”, – заявив Гордон.

Пропонуємо дізнатися, як Максим Галкін відреагував на удар армії РФ Одесою.

Rate article