Головна не кількість, а якість: Z-паблики похвалили дрони ЗСУ, розкритикувавши свої

Новини

Z-блогери визнали, що Міноборони РФ досі не може оснастити всі свої війська системами РЕБ та ефективними безпілотниками.

Російські воїнкори не можуть заспокоїтися через нещодавній провал наступу армії Путіна в районі Новомихайлівки на Донбасі, коли ЗСУ за допомогою артилерії та дронів знищили до 11 одиниць бронетехніки.

Аналітики з Інститут вивчення війни ознайомилися з критикою російських військкорів на адресу МО РФ.

Ще вчора Z-військори наголосили, що в РФ справді виробляється дуже багато безпілотників, проте всі вони дуже прості, без будь-яких інновацій. Більше того, нібито практично ніхто не стежить за самим етапом їхнього виробництва, що призводить до дефектів та поломок, а це загрожує на полі бою. При цьому окупанти визнали ефективність українських дронів.

Депутат Московської думи Андрій Медведєв розкритикував виробників безпілотників, які штампують їх у дуже великій кількості, проте на полі бою користі від них мало. Їм не вистачає технологічних інновацій.

Терорист Ігор Гіркін також прокоментував невдалу атаку ЗС РФ у районі Новомихайлівки від 30 січня. За його словами, МО РФ скоїло злочин, коли кинуло в атаку бронетехніку без систем РЕБ.

На даному етапі, поки МО РФ не може забезпечити всі роди військ системами РЕБ, варто знову атакувати позиції ЗСУ лише за допомогою піхоти та дронів.

Z-військори визнали той факт, що вже давно в Україні триває позиційна війна. Для виходу з патової ситуації потрібні якісь технологічні новинки.

Rate article