Геннадій Москаль помер: екс-глава Закарпатської ОДА пішов із життя у 73 роки

Новини

У Києві помер відомий український політик, екс-глава Закарпатської та Луганської ОДА Геннадій Москаль.
Сьогодні, 17 березня, у Києві у віці 73 років помер Геннадій Москаль – відомий український політик, колишній керівник Луганської та Закарпатської обласних адміністрацій.

Про його смерть повідомив депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко.

Сьогодні вранці помер Геннадій Москаль. Вічна пам’ять“, – написав нардеп.

 

Інформацію підтвердив та депутат Ради Микола Княжицький. Він уточнив, що причиною смерті стала “тяжка тривала хвороба”.

Він займав багато державних постів, був справжнім патріотом та талановитою людиною“, – написав нардеп.

Ще у 2019 році Москаль зізнавався в інтерв’ю, що у нього раніше було діагностовано онкологічне захворювання, яке йому вдалося тоді перемогти.

Хто такий Геннадій Москаль

Москаль – уродженець села Задубрівка, що у Чернівецькій області. Він мав звання генерал-лейтенанта міліції. Представляв політичні партії “Батьківщина” та “Фронт змін”.

У 1997-2000 pp. був начальником Головного управління МВС України в Криму та Севастополі. У різні роки обіймав посади заступника голови МВС України та заступника голови СБУ.

З 2005 до 2006 року він очолював Луганську обласну адміністрацію. У вересні 2014-го після російського вторгнення на Донбас він повернувся на цю посаду.

Вже 2015-го Москаль переведено на Закарпатську область, де очолив уже місцеву обласну адміністрацію. Цю посаду він обіймав до 2019-го, після чого подав у відставку.

Ще 2021 року Москаль назвав 5 областей України, для яких загроза російській окупації максимальна.

У 2020-му у Москаля стався напад у прямому ефірі News One – програму терміново перервали. Пізніше він повідомив ЗМІ, що проблема виникла через прийом ліків.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Rate article