Гаубиці “Caesar” вже на передовій: Залужний розповів про нове озброєння від партнерів. Фото

Новини

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що на передову вже передали гаубиці “Caesar”, які українська армія отримала від західних партнерів. Наші воїни опанували нові САУ за кілька годин.

На своєму каналі в Telegram 24 травня генерал показав фото, як українські військовослужбовці на фронті опановують самохідні артилерійські установки.

Залужний зазначив, що гаубиці “Caesar” – це установки нового покоління. Вони можуть вражати противника на відстані понад 20 км від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані, за словами воєначальника, розташована артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога.

Ці САУ на колісному шасі, що робить їх мобільними і маневреними. Установка обладнана автоматизованою системою самоприв’язки і самонаведення на ціль. Крім того, гаубиця має достатньо високу швидкострільність (п’ять пострілів за хвилину), а також високу кучність стрільби.

“Caesar” може використовувати декілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які застосовуються у країнах НАТО.

“Caesar” забезпечує живучість екіпажу і комфортні умови роботи. Дає можливість діяти за принципом: вогонь – маневр – вогонь. Наші артилеристи швидко опанували нові САУ, фактично за 2-3 години. Щиро вдячний партнерам за надану допомогу! Вона слугує наближенню нашої перемоги”, – підсумував Залужний.

Наприкінці квітня стало відомо, що уряд Франції ухвалив рішення передати Україні та її Збройним силам самохідні артилерійські установки “Caesar” калібром 155 мм. Французські видання писали, що йдеться про щонайменше 12 САУ.


OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий