Флот рф в труху! ЗСУ змогли—майже всі кораблі. Залишились одиниці: ювелірна робота бійців, браво!

Новини

Мало не щодня українські ракети та дрони атакують російські кораблі в Чорному морі. Ворог починає панікувати, адже Сили оборони почали по-троху знищувати Чорноморський флот країни-агресорки. Пошкодження настільки критичні, що на відновлення водного транспорту підуть роки.

Про це повідомив Сергій Братчук речник української добровольчої армії «Південь».

Йдеться про те, аби вберегти неушкоджені кораблі, окупанти почали розосереджувати та ховати їх якомога далі від Криму.

Великі десантні кораблі використовуються окупантами для перевезення бойових комплектів, озброєння та техніки. Тому останні два потужні влучання по кораблях завдали чималих втрат росіянам.

«Влучання – це дуже добре. Але подивіться про що говорить цей нюанс. Є влучання у найбільш захищені військово-морські фортеці Чорноморського флоту, а саме в акваторії Чорного моря, тобто у Севастополі»,– зауважив речник української добровольчої армії «Південь».

За словами Братчука фактично, весь ЧФ перебуває під вогневим контролем Збройних Сил України. Саме тому ворог розосереджує кораблі: щось виводить максимально в море та ховає у бік Новоросійська.

Військово-морські Сили повідомляють, що як мінімум три ВДК противник завів в Азовське море. Тобто кораблі покинули свої буденні пункти базування.

Зазначимо, ракетоносіїв поки що немає в акваторії, але вони споряджені та можуть вийти на бойове чергування будь-якої хвилини. Проте наразі не залучені в атаках.

«Можливо побоюються якогось чергового «малюка», адже з «малюками» не жартують»,– наголосив Сергій Братчук.

Зауважимо, що від 24 лютого 2022 року українські сили знищили або пошкодили приблизно двох десятків російських кораблів та катерів, а також один підводний човен.

Оцените статью
Добавить комментарий