Фінляндія передасть Україні оборонну техніку: перші подробиці

Новини

Фінляндія спрямує Україні додаткову військову допомогу. Вона враховуватиме потреби України та стан ресурсів Сил оборони.

Відповідне рішення ухвалив президент республіки 10 червня, повідомляє пресслужба Міноборони країни. З метою гарантування доставки цієї допомоги інформація про зміст, спосіб та графік доставки розголошуватися не буде.

“Фінляндія не забуде Україну та українців. Ми продовжимо нашу допомогу: ми надішлемо новий пакет оборонного обладнання”, – зазначив міністр оборони Антті Кайкконен.

Нагадаємо, що Україна також отримає “розумні” радари Blighter А422 для боротьби з ворожими БПЛА, які можуть виявляти до 700 цілей на відстані 20 км та відрізняти БПЛА від птахів. Прилади приїдуть до нашої країни до кінця червня.

Радіус огляду приладу становить 180 градусів, що ідеально підходить для виявлення навіть маленьких та повільних цілей, що летять на невеликій висоті. Середній час безвідмовної роботи становить близько 65 тисяч годин без урахування додаткових антен, кріплень та сонцезахисного екрану.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий