Екстрасенс Гордєєв розповів, що буде із Кримським мостом, потішивши українців

Новини

Переможець “Битви екстрасенсів” Максим Гордєєв зробив розклад на картах на Кримський міст, потішивши українців результатом.

Тим, що відповіли карти на питання про майбутнє Кримського мосту, у новому випуску шоу “Слава+” на радіо “Люкс ФМ” поділився відомий екстрасенс Максим Гордєєв. Досвідчений маг спочатку зізнався ведучому програми, що на цю тему розкладів на картах з початку війни він ще не робив і відразу почав перетасовувати колоду. news.dialog.ua

Інтерв’ю екстрасенсу Максима Гордєєва з відповідями на багато питань періоду війни в Україні можна подивитися на каналі YouTube.

Ще до того, як карти впали на стіл, учасник популярного шоу для людей із надприродними здібностями сказав: “Давай подивимося. Мені самому дуже цікаво, що з ним буде. Дуже хочеться, щоб він бух і все, його немає. Давай подивимося”.

Після цього екстрасенс дістав із колоди карти та озвучив трактування побаченого: “Реально є шанс, що він піде на дно”. Підняв на камеру одну з карток Таро, що випали в розкладі на Кримський міст, і пояснив: “Ось ця карта показує, що люди працюють над цим. Це Вісімка Пентаклей. Дуже багато людей думає над тим, як його зруйнувати. І навіть може бути так , Що трапиться провокація з боку Росії: вони можуть самі його підірвати і сказати, що це зробили українці».

Максим Гордєєв показав другу карту з розкладу, супроводивши цей жест словами: “По-друге, ми бачимо карту Місяця. Вона символізує важкий шлях. Йдеться про важку історію Криму та складний шлях для нашої країни. Але я бачу хороший підсумок – це Четвірка Жезлов Ти бачиш, на цій карті зображені люди, які святкують, а зверху ми бачимо виноград. Крим – це у нас місце, де вирощують цей виноград. Тому я вважаю, що чого б там не хотіли росіяни, Крим все одно буде наш” .

Оцените статью
Добавить комментарий