Дуже сильна МОЛИТВА за дітей. Отче милосердний, благослови наших дітей і бережи їх щодня від усього поганого, і злого

Духовна скарбничка

Молитва — найкращий спосіб звернутися до Господа нашого за допомогою та заступництвом, особливо коли це стосується дітей.

Молитися за дітей потрібно щодня. Навіть, якщо вони давно виросли, чи у вас зараз не найкращий період у відносинах або ви давно не бачилися, — все це не має значення. Батьківська молитва – найсильніший оберіг для дитини.

МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ

Отче милосердний! За предвічним рішенням Твоїм, Ти створив людей задля слави Твоєї і дав їм вічну мету. Дякуємо Тобі за дітей, які довірені нам, згідно з Твоїм Божим Промислом, щоб ми виховали їх для Тебе.

Господи, ми слабкі й недалекоглядні, а тому Ти сам будь Отцем для дітей наших! Просвіти їх у виборі професії і введи до того стану, де вони могли б найкращим чином служити Тобі й вірніше за все сприяти своєму спасінню.

З нами, Господи, нехай перебуває на всі часи милість Твоя! Допоможи нам виконати святий обов’язок виховання дітей, який Ти поклав на нас, щоб ми разом з дітьми нашими могли б колись вічно споглядати і прославляти Тебе.

Маріє, Мати Божої милості, прийми дітей наших, бо Ти – їхня Матір!

Святі Ангели-Хранителі, догляньте за ними там, де наше око вже не може за ними стежити, взивайте до їхніх душ, коли наш слабкий попереджувальний голос уже не досягає їх, ведіть їх через ціле життя до вашого вічного єднання в Царстві Небесному! Амінь.

Rate article