Дружина продюсера «Квартал 95» після трагічної звістки не змогла мовчати: «Він вже не повернеться…»

Новини

Актриса Анна Саліванчук, дружина продюсера «Квартал 95» Олександра Божкова висловилася про цінність життя після сумної звістки, через яку публічно розридалася.

Артистка звикла розповідати про свої проблеми і не приховує почуттів, коли щось відбувається в її житті. Максимально щиро Анна зазвичай звертається до фанатів, щоб не показувати штучно прикрашену картину. Цього разу Саліванчук заговорила про особисті переживання:

«Коли йде близька людина, він залишає в нас частинку себе. Звичайно, він вже не повернеться. Але в наших силах продовжити його земну подорож ділячись цією часткою з іншими. Це найкраще рішення, що ми можемо прийняти, зберігаючи пам’ять про близького друга.

І продовжувати жити, любити, працювати, спілкуватися з друзями, ходити в театри і на концерти, займатися спортом. Життя-фантастична штука! І потрібно її проживати щасливо! З усіма злетами і падіннями, печалями і радощами, але не припиняючи насолоджуватися і любити кожну відведені мить!» — написала Саліванчук.

Шанувальники її підтримали: «найкраща!😍 ❤ 😉 ; Повністю згоден!); Як все вірно сказано».

Раніше 36-річна зірка ситкому «Одного разу під Полтавою» і комедії «Свінгери» повідомила в Instagram про раптову смерть українського режисера, худрука Театру на Подолі в Києві Віталія Малахова. Саліванчук доповнила пост яскравим фото з метром.

За словами актриси, покійний був для неї як другий батько.

Оцените статью
Добавить комментарий