Дружина непомітно поклала в мій гаманець лавр0вий лист… Зtих пір все п0мінялося!! Який же зараз я їй вдячнuй !

Різне

ЯК ЗБІЛЬШИТИ СВІЙ ДОХІД?

Ароматна пряність допомогла мені примножити доходи. Для проведення наступного обряду я приготувала три лаврових листки і натуральне апельсинове масло:

1. Накапайте на лавр по одній краплі такого масла. Цитрусові фрукти зараховують до символів багатства, тому апельсин разом з лавром допоможуть збільшити багатство.

2. Листочки розкладіть в місцях, де зазвичай зберігаєте гроші і банківські картки. Наприклад, в скарбничку, в ящик тумбочки, сейф, шкатулку, гаманець.

3. Розкладаючи, обов’язково скажіть: «Лавр, вирощений під сонцем палючим, в мій будинок приведи багатство та успіх!»

ЯК ПРИТЯГНУТ ФІНАНСОВИЙ ДОБРОБУТ?

Щоб притягти до себе енергію багатства, я використовую особливий обряд. Для нього потрібно підготувати 7 лаврових листочків і відрізок червоної нитки. Проводжу ритуал такий спосіб:

Ніжки листочків пов’язують ниткою. Цією ж ниткою до «лаврушки» прив’язую купюру або монетку. Грошовий талісман кріплю над дверима і наказую: «Червоною ниткою перев’яжу листи, покажу їм гроші і залишу з ними. Вони їх розпізнають і багатства шлях в мій будинок вкажуть. »

Через один місяць я знімаю оберіг, а листочки кладу по всіх кімнатах в квартирі. Один з них обов’язково розміщую в потаємну кишеньку в гаманці.

Удачі, і нехай весь негатив вас обходить стороною!

Джерело:kenguru.plus

Оцените статью
Добавить комментарий