Документа про відставку Залужного станом на сьогодні немає, – Данілов

Новини

Указу про відставку головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на сьогодні немає. Про це заявив 2 лютого секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

Секретар РНБО в інтерв’ю “Українському Радіо” прокоментував інформацію деяких ЗМІ про те, що головнокомандувача таки планують поміняти. При цьому Данілов не відповів на запитання, чи відбудеться відставка Залужного, на його думку. obozrevatel.com

В Апараті Ради нацбезпеки та оборони не працюють з домислами, а лише з документами, запевнив Олексій Данілов.

“Документа про відставку головнокомандувача на сьогодні немає. Якщо з’явиться документ, тоді можна питати думку і про щось говорити. Доти, доки його немає, я б нікому не радив підіймати ці хвилі, починати розповідати, що щось відбулося. Ви знаєте, що це дуже дестабілізує ситуацію безпосередньо в армії і це не на користь. Якщо будуть ті чи інші документи, тоді ми можемо про це говорити”, – сказав секретар РНБО.

Данілов також зазначив, що потрібно розуміти – війна відбувається не лише на фронті, але й в інформаційному просторі.

“Те, що публікують поважні видання, то інколи й там є такі речі, які не зовсім відповідають дійсності. Я свідомий того, про що розповідаю. Інколи людям приписують те, що не відбувалося. На сьогодні ми живемо в такому світі, де, на жаль, інформаційні війни тривають 24 години на добу і дуже потужно впливають на підсвідомість”, – зауважив Олексій Данілов.

Rate article