“Добилися серйозного ефекту”: Міллі заявив, що ЗСУ застосовують артилерію професійніше, ніж росіяни

Новини

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі високо оцінив рівень опанування українськими військовими західної зброї. А окремо відзначив застосування воїнами цих навичок у бою проти переважаючих сил ворожої армії РФ.

Про це американський генерал сказав на брифінгу для преси за підсумками третьої зустрічі контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. Вона пройшла в столиці Бельгії Брюсселі 15 червня, передає “Укрінформ”. Повідомляє obozrevatel.com

“Я скажу так: українська артилерія, навички українських артилерійських підрозділів є дуже-дуже добрими”, – підкреслив представник США.

За його словами, Збройні сили України досягли серйозного ефекту на полі бою з російськими окупантами, використовуючи гаубиці M777, які передали Штати разом із союзниками.

“І ми очікуємо, що українці так само опанують системи HIMARS“, – сказав генерал про американські ракетні артилерійські установки підвищеної мобільності, партію яких Київ має отримати до кінця червня.

Американський генерал наголосив: попри те, що російські війська мають суттєву перевагу в кількості артсистем, вони просто завдають масованих ударів по мирних містах в Україні.

“Росіяни вдаються до хаотичного вогню, який не завжди досягає ефекту у військовому плані”, – вказав він.

Марк Міллі висловив переконання, що українські Сили оборони використовують артилерію набагато професійніше.

“Українці ведуть бої в дуже ефективний спосіб – як щодо застосування тактики, так і ведення вогню, а також маневрів”, – підсумував американець.

Окремо він додав: попри те, що російська армія перевершує ЗСУ за чисельністю й озброєнням у битвах на сході, контроль РФ над Донбасом не є “неминучим”. Водночас нинішню фазу війну Міллі назвав “дуже жорстокою битвою на виснаження”, яка майже подібна до Першої світової.

Оцените статью
Добавить комментарий