“До кохання – один крок”: Потап і Каменських, Дікусар і Шоптенко сварилися, згодом одружилися

Новини

Те, що ненависть здатна перевтілитися у шалене кохання, на власному життєвому прикладі довели зіркові пари – Потап і Настя Каменських, Дікусар і Шоптенко. Як подібне могло статися?

Від ненависті до весілля: Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар, Потап та Настя

Потап і Настя Каменських

Коли чорнявка прийшла на кастинг у дует Потапа, Олексій відразу почав жартувати у своєму стилі, чим неабияк напружив молоду виконавицю. Коли почали записувати першу композицію, страшенно сварилися, бо Настя весь час наполягала на своєму.

Від ненависті до весілля: Потап і Настя Каменських

Минуло 3 роки співпраці, а вони ненавиділи один одного все більше. Але змушені були працювати разом, оскільки їхня пара стала неабияк популярною. І лише на 4-ий рік знайомства Потап і Настя врешті знайшли спільну мову й стали кайфувати від того, що роблять.

Від ненависті до весілля: Потап і Настя Каменських

Любов до музики пов’язала репера та співачку настільки сильно, що Олексій розлучився з Іриною Горовою та одружився з Настею. Щоправда, перед цим обоє поставили дует на паузу, і Каменських почала виступати під новим псевдонімом NK.

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

Хореографи страшенно ворогували на проєкті “Танці з зірками”, оскільки весь час були конкурентами й кожен волів дістатися до перемоги. Дійшло до того, що Олена з Дмитром навіть перестали вітатися при зустрічі.

blank
Від ненависті до весілля: Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

А коли разом поїхали робити подібне шоу до Грузії, раптово відкрили нові грані одне одного. Шоптенко втямила, що треба прислухатися до слів Дікусара, робити його головним у парі. Отак їхні стосунки й налагодилися.

blank
Від ненависті до весілля: Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

Щобільше, вони покохали одне одного. Грузинські друзі влаштували казкове весілля для пари. Вінчалися у гірській церкві. Цілий місяць голубки приховували від українських шанувальників цю видатну подію в житті. Лише потім поділилися спільним щастям. На жаль, воно тривало всього 3 роки.

Rate article