Дієвий спосіб покращити свій зір і заспокоїти нерви

Різне

СПОСІБ ПОЛІПШИТИ СВІЙ ЗІР І ЗАСПОКОЇТИ НЕРВИ
Ось як бабуся в Грузії собі зір повернула і перестала нервуватися і злитися через дрібниці. Просто диво-рецепт!
Моя тітка порадила мені приголомшливий рецепт для здоров’я очей. Привезла вона його з далекої Грузії. Колись вона помітила у себе погіршення зору. Але, це, звичайно, були наслідки її професії — вона постійно проводила час за комп’ютером, і це не могло не відбитися на її очах. Постійна втома, червоні очі, різі, плюс до всього приєдналися нервове перенапруження і безсоння.
У Грузії вона також була по роботі. Там їй і порадили відмінний засіб, який допомагає поліпшити гостроту зору і заспокоює нерви. Я теж спробувала, і ефект мене приємно здивував. Якщо я останнім часом навіть замислювалася про окуляри, то зараз думок таких немає! Я знову добре бачу, а крім того маю просто залізні нерви!
До складу рецепта входить всього два інгредієнти, які можна без зусиль придбати в магазині.
Валеріанове вино для хорошого зору
знадобиться:

  • корінь валеріани — 50 г;
  • червоне виноградне вино — 1 л.

Приготування і застосування:
Зрозуміло, що спочатку в рецепті повинно використовуватися саме грузинське червоне вино. Але я знайшла відмінну альтернативу. Цілком можна використовувати вино, приготоване в домашніх умовах!
Валер’яну потрібно подрібнити в порошок, для цього найкраще перемолоти корінь в блендері або кавомолці. Потім потрібно взяти будь-яку скляну ємність, всипати отриманий порошок валеріани і залити його вином. Засіб потрібно закрити кришкою і прибрати в прохолодне темне місце на 2 тижні. Періодично вміст потрібно струшувати, можна навіть робити це кожен день.
Через 14-15 днів зілля потрібно процідити. Приймати таке валеріанове вино потрібно по 1 ст.л. 3 рази на день за півгодини до їжі, поки воно повністю не закінчиться. До закінчення прийому ви зможете помітити різницю! Зір стане гострішим, нерви спокійнішими, та й в цілому самопочуття поліпшиться!
Валеріанове вино допомагає перемогти стрес, невроз і симптоми, які викликані нестійкістю нервової системи. Крім того, це дуже смачний засіб!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий