Дітки лежали, обійнявши іграшки: трагедія в Одеській області. У родині ніхто не вижив

Новини

Справність всіх систем газової колонки необхідно перевіряти 3 рази на рік, а генератор у житловому приміщенні не можна використовувати ніколи, про це все частіше застерігають українців рятувальники. Адже на кону людське життя.

Повідомляє hyser.ua

Головний біль, запаморочення, нудота, слабкість – це все ознаки отруєння чадним газом і найстрашніше, що вони “співзвучні” з симптомами звичайної втоми. При цьому вбивця не має ні кольору, ні запаху – людина до останнього моменту не розуміє, що відбувається і вмирає за кілька хвилин.

1 січня в селі Отрадово Роздільнянського району Одеської області сталася страшна трагедія через непередбачений збіг обставин і необережність господаря будинку, пише Оглядач.

Так, 41-річний айтішник Георгій Головін з Одеси мав намір в 2022 році почати життя по-новому. Ще б пак, не так давно померла його сестра, залишивши двох дівчаток і дев’ятирічного хлопчика, і чоловік мав намір стати опікуном дітей. Ось тільки новий рік став для сім’ї фатальним.

Стало відомо, що в цю святкову для українців ніч з 31 Грудня на 1 січня, вся сім’я отруїлася чадним газом, люди померли уві сні.

Виявити людей без ознак життя вдалося лише на четвертий день з дня їх смерті завдяки друзям, які почали переживати, що загиблий довгий час не виходить на зв’язок.

Правоохоронці виявили тіло Георгія в спальні нагорі, а дітей з їх 71-річною бабусею внизу. Поруч з померлими дітьми залишилися лежати НЕРОЗПАКОВАНІ новорічні подарунки, а в руках були іграшки.

“Як грали, дивилися телевізор, так і залишилися”, – зазначив місцевий житель Сергій Січкаренко.

Як з’ясували в поліції, вся сім’я в дачному будиночку святкувала Новий Рік. Однак, несподівано на дачному масиві вимкнули світло і господар будинку вирішив використовувати генератор, який якраз недавно придбав. Він поставив його в будинку, в коморі, так як боявся, що дороге обладнання вкрадуть. Ось тільки в цій маленькій кімнатці не було навіть витяжки.

Продавець-консультант садово-будівельної техніки Сергій Хилик підкреслив, що в житловому приміщенні ніколи не можна використовувати генератор. І на самих генераторах, і в інструкції з експлуатації зазначено, що вихлопні гази від генератора можуть вбити людину.

Так, для загибелі людини протягом 1 години достатньо, щоб концентрація чадного газу в повітрі перевищила 0,1%, а смертельною вважається концентрація СО – 0,4%.

Оцените статью
Добавить комментарий