Чим краще підгодувати троянди влітку, щоб вони ще довго радували вас своєю красою

Новини

Якщо ви правильно підгодуєте троянди весною та влітку та будете правильно за ними доглядати, вони порадують вас своїми пишними та яскравими квітами.

Троянди дуже люблять фосфорні підгодівлі, тоді квітки на кущі ростуть пишними та мають безліч бутонів.

Коренева система, теж добре розвивається та стає міцною. Це добриво можна вносити у весь період зростання троянд. Добриво потрібно час від часу змінювати. Для великої кількості бутонів вносять калій, а азотні добрива допомагають наростити зелену масу. Азотні добрива вносять потроху, через надмірну кількість азоту кущі стають вразливими до захворювань та можуть не перенести зиму. Не забувайте про підживлення залізом, бором, марганцем та магнієм.

Як вносити добрива?

Можна внести добриво у ямку, яку потрібно викопати поруч з кущем. Після ямку засипають та зволожують. Можна провести обприскування органічними та мінеральними добривами зранку.

Органічна підгодівля:

Бур’яну росте менше, земля стає родючішою та з’являються черв’яки, які розпушують ґрунт.

  • Навколо куща розкладіть мульчу з компосту або торфу, тоді коріння стане рости краще.
  • Весною та під час цвітіння, підживіть троянди курячим послідом. Свіжий послід розчиняють з водою у пропорціях 1 до 20, перемішують, залишають на 5 днів. Готовий настій потрібно перед використанням розчинити з водою у пропорціях 1 до 3.
  • Першу підгодівлю роблять з коров’ячого гною розведеного з водою у пропорціях 1 до 10, після залишають настій на тиждень. Перед використанням розчиняють з водою у співвідношенні 1 до 2.Підживіть троянди настоєм з бур’янів. Діжку заповніть травою, додайте пару столових ложок кальцинованої соди та воду. Коли розчин перебродить, процідіть та підживіть троянди розчиненим настоєм з водою у пропорціях 3 до 10.

Мінеральне підживлення:

  • Як тільки зійде сніг, підживіть кущі аміачною селітрою.
  • У травні підживіть фосфорно – калійними добривами.
  • У липні – 500 грамів курячого посліду перемішайте з 10 грамами нітрофоски та підживіть кущі.
  • Не забудьте підживити троянди золою.
  • Для того, щоб наступного року троянди цвіли ще краще, восени підживіть кущі такою сумішшю – у відрі води розчиніть 15 грамів суперфосфату та 16 грамів моно фосфату калію.
  • Можна у відрі води розчинити столову ложку суперфосфату, стільки ж сульфату калію. Після розчин розводять з 50 літрами води та поливають кущі.

Комплексна підгодівля:

Вони прості у використанні та містять всі корисні елементи, які потребує троянда. Але не варто вносити комплексні добрива для кущів, які ви недавно пересадили. Дотримуйтесь пропорцій, щоб не нашкодити.

Бажаємо успіхів!

Rate article