Чому підвіконня у мене стали білосніжні, а вікна відмиваю без розводів і хімії

Життєві історії

Нарешті я знайшла спосіб очисти скло вікон і підвіконь настільки чисто і без розводів, що більше я не буду застосовувати інші прийоми очищення.

Кілька років тому моя сестра була за кордоном на роботі і саме там, вона навчилася цього методу швидко і ефективно вимивати вікна і підвіконня.

Для початку беремо вологу ганчірку і просто протираємо скло і підвіконня. Так ми приберемо самий «брудний бруд», який налипнув на поверхні.

Тепер беремо засіб для ополіскування рота – прекрасно підходить навіть найдешевший, капаємо його на серветку і протираємо поверхню підвіконня, потім наливаємо ще трохи і протираємо скло вікон.

Після очищення цим засобом, просто протираємо скло і підвіконня сухою і чистою серветкою і все – у вас все блищить, розводів немає, а в будинку стоїть приємний, не нав’язливий аромат від засобу.

Такий засіб для полоскання рота ви можете купити в будь-якому супермаркеті або в аптеці, коштує він копійки, а вистачає його надовго, шкоди рукам не завдає і все ретельно очищає від бруду.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий