Чому не можна зберігати брудний одяг в пральній машинці. Помилка, яку допускають багато господинь

Новини

Більшість людей використовують барабан пральної машини для зберігання брудних речей. Робити цього не можна, бо такі дії можуть призвести до поганих наслідків.

Пропонуємо дізнатися, чому не варто зберігати брудні речі в пральній машині до наступного прання.

1 причина — розмноження бактерій та грибків.

На брудних речах є залишки шкірного жиру, поту, пилу та інших забруднень. Саме вони є ідеальним середовищем для розмноження плісняви та бактерій. Також, не можна зберігати вологі речі. Вони швидко утворюють плями на речах та неприємний запах всередині барабану.

2 причина — поломка пральної машини.

Брудні речі, які довго знаходяться в барабані, можуть поступово засмічувати зливні отвори, фільтри та інші деталі пральної машини. Також, вони можуть викликати корозію на гумовій резинці та самого барабану. Все це негативно впливає на роботу пральної машини й може призвести до поломки.

3 причина — неякісне прання.

Під час прання, брудні речі можуть залишити плями, сліди та неприємний запах на чистих речах. В результаті чого, знадобиться повторне прання або додаткове полоскання з додаванням кондиціонера-ополіскувача.

Способи уникнення проблем, пов’язаних із зберіганням брудних речей в пральній машині.

  1. Брудні речі не можна залишати в барабані більше 1 години. Якщо немає можливості відразу випрати їх, то краще перекласти у спеціальну корзину з вентиляційними отворами для брудної білизни.
  2. Пральну машину потрібно чистити та знезаражувати щонайменше 1 раз на місяць. Можна придбати спеціальні чистячі засоби, але краще та дешевше скористатися народними — суміш оцту та лимонної кислоти або соди. Потрібно в порожній барабан додати ці інгредієнти та запусти пральну машину на максимальній температурі. Ця суміш чудово вбиває плісняву та бактерії, а також, усуває неприємний запах та накип.
  3. Перед пранням, речі потрібно сортувати відповідно до типу тканин, кольорової гами та ступеня забруднення.
  4. Не можна заповнювати повністю барабан речами, це погано вплине на якість прання. Барабан пральної машини рекомендовано заповнювати на ⅔ й тоді речі добре відпираються, виполіскуються та віджимаються.
  5. Речі необхідно прати відповідними миючими засоби та кондиціонерами. Після прання, їх не можна залишати в барабані, потрібно відразу вийняти та розвісити в добре провітрюваному приміщенні або на вулиці.
Rate article