Черник розповів про велику загрозу для України після виборів у РФ: “Дуже серйозна небезпека”

Новини

Експерт Петро Черник припустив, що після переобрання Путіна буде оголошено загальну мобілізацію в РФ.

Петро Черник відповів на запитання про те, чи варто українцям побоюватися подій, які на нас чекають після виборів у РФ, і пояснив, чого нам варто чекати. На думку військового експерта, є ризик, що знову переобраний глава Кремля оголосить загальну мобілізацію, і врятуватися ми зможемо лише за допомогою союзників та наданої ними зброї.

Інтерв’ю Петра Черника можна переглянути на каналі YouTube.

Військовий експерт попередив, які події можуть відбутися після формальних виборів у РФ: “Я дам дуже коротку відповідь. Насправді загроза існує, і вона велика. Після самоперепризначення на пост може мати місце таке явище, як “вставай країна величезна”. Це становить для нас небезпеку, дуже серйозну небезпеку, тому до того часу потрібно, щоб американський пакет допомоги було прийнято і щоб нарешті потекло в Україну більше зброї, ніж є на цю хвилину”.

Журналіст “Говорити великий Львів” поцікавився у Петра Черника, якою є ймовірність, що після масштабної мобілізації, яку Путін проведе, переобравшись, РФ може напасти на країни Заходу. Офіцер ВСУ сказав, що і такої ймовірності відкидати не варто, бо вчинки росіян позбавлені логіки, і нагадав про Чорнобаївку, де пояснити дивну поведінку окупантів ніхто так і не зміг.

Rate article