Британія переводить Львівщину у «жовту» зону: що це означає

Новини

Велика Британія вирішила перевести Львівську область у так звану «жовту» зону, а це означає, що всім британцям, які мають тут бізнес, чи потенційним інвесторам буде простіше отримати страхівку. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Із візитом до Львова вперше прибув глава британського МЗС Девід Кемерон. Під час зустрічі із місцевою владою він розповів про прийняте рішення щодо «жовтої» зони.lviv.ua

«Сьогодні [3 травня] МЗС Великої Британії переведе Львівщину у так звану “жовту” зону. Це означає, що британцям, які мають бізнес у нашій області, та потенційним інвесторам значно легше буде отримати страхівку для подорожей на Львівщину», – пояснив Максим Козицький.

Попередньо також відомо, що у «жовту» зону МЗС Великої Британії збирається перевести також Житомирську, Рівненську та Волинську області. Втім детальніші роз’яснення з цього приводу ще має надати британське посольство в Україні.

Під час візиту до Львова Девід Кемерон також висадив у центрі міста дерево. Відповідне відео опублікував мер Андрій Садовий.

Rate article