Бійці “РДК” попередили про удари по Білгороду та Курську: “Ми закликаємо всіх негайно покинути міста” –

Новини

Російські добровольці підкреслили, що вогнева поразка завдаватиметься прицільно за військовими позиціями ЗС РФ.
Бійці російських добровольчих формувань Легіон “Свобода Росії”, “Російського добровольчого корпусу”, а також “Сибірського батальйону” випустили спільне звернення до мешканців Білгородської та Курської областей із попередженнями про активізацію бойових дій у цих регіонах.Україна 365“.

Добровольці нагадали жителям РФ, що війська диктатора Володимира Путіна постійно зазнають масованих ракетно-дроново-авіаційних ударів мирні українські міста. При цьому федеральні війська навмисне обладнають свої позиції між житловими будинками, школами та держустановами саме на Курчині та Білгородчині.

“Щодня десятки простих безневинних людей (переважно жінок та дітей) гинуть від обстрілів із Білгорода. Обстріли України з території Білгорода мають зупинитися!” – наголошують бійці російського опору.

Вони також попередили, що бажають припинити обстріл української території з Білгорода, Курська та інших прикордонних регіонів, тому незабаром буде завдано ударів по тих об’єктах ЗС РФ, з яких ведеться запуск.

Також російські добровольці закликали мешканців Білгородської та Курської областей до термінової евакуації до більш безпечних регіонів.

Це потрібно для того, щоб здійснюючи вогонь за російськими позиціями, не постраждали цивільні.

“Щоб уникнути жертв серед цивільного населення, ми закликаємо всіх негайно покинути міста. Місцева влада закликаємо зберігати людські життя і розпочати евакуацію з міст Курсчини та Білгородчини. Ми змушені завдати вогневої поразки з військових позицій, які розміщені в містах Білгород і Курськ.“.

Незабаром губернатор Курської області Роман Старовойт підтвердив наступ “РДК” та “Свободи Росії”, але при цьому дезінформував власне населення, заявивши, що їм нібито “не вдалося” прорватися через кордон України та Росії.

Пізніше російські добровольці розмістили кадри боїв із Теткіно, повністю спростувавши слова Старовойта.

Rate article