Береза ​​заявив, що “історія Залужного ще не закінчується”: “Я впевнений…”

Новини

Екс-нардеп Борислав Береза ​​переконаний, що фахівці такого рівня, як Залужний, будуть потрібні і після війни.Коли ми здобудемо перемогу над росіянами, нам знадобляться фахівці у різних сферах життя, які візьмуться за відновлення країни, повідомив Борислав Береза. Тоді Валерій Залужний відіграє ще одну роль в історії України, тож говорити про те, що він уже зробив для країни все, що міг, не можна.

Думку Борислава Берези можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Український політик подякував Залужному за те, що він зробив для країни на посаді Головкому: “Ми, розумні люди, хочемо подякувати Залужному, тому що розуміємо, що Залужний зробив для України. Саме він дав відсіч, саме завдяки йому Україна ще існує і завдяки його генію та таланту Україна вижила після 24 лютого 2022 року”.

Після цього Борислав Береза ​​поділився своїми висновками, ніби звертаючись особисто до Залужного: “Ми хочемо сказати: “Дякую Вам, генерале. Ви увійшли до історії. Ви та особистість, яка вписала своє ім’я в історію, але Ваша історія ще не закінчується. Я впевнений, що Ви будете тією людиною, яка впише себе в історію, як та, яка займатиметься відновленням України, бо без порядних людей буде складно відновити країну. Країну мають будувати патріоти, тож я вважаю, що ця сторінка закінчилася, а історія ще не закінчилася”“.

Rate article