Береза ​​не лише заявив, що Залужного точно звільнили, а й повідомив, як на це відреагував сам Головком

Новини

Екс-нардеп Борислав Береза ​​запевнив українців, що Залужного зняли з посади, але намагаються приховати цей факт.

Можу сказати, що це той самий випадок, коли не вдається утримати інформацію у закритому режимі. Те, що робить Міністерство оборони України, це непогана маніпуляція, але лише на трійку. Вони написали: Це неправда, а потім скажуть: Ми сказали, що це не правда про звільнення Умерова, про який написав анонімний Telegram-канал. Це спроба зберегти обличчя за дуже поганої гри, але їм це не вдається”, – заявив Борислав Береза.

Інтерв’ю Борислава Берези можна переглянути на каналі YouTube.

Український блогер поділився відомою йому інформацією щодо відставки Залужного: “Про те, що Залужному пропонували очолити РНБО та стати послом, то це теж правда, але він відмовився. Він сказав: “Я військовий, і мене цікавить лише перемога і нічого більше”..

“Більше того, я знаю, що зараз зателефонували кілька послів наших партнерів, вони намагаються переконати Офіс президента, і поки що їм це не вдається”– додав до вищесказаного Борислав Береза.

“Те джерело інформації, яке мені повідомило цю інформацію, знає інформацію на 100%. Раджу всім стримати свої емоції, стримати свої міркування, а просто дочекатися указу президента”– порадив українцям екс-депутат.

Rate article