У Міноборони заявили, що Україна має бачення на 10–15 років, як звільнити всі захоплені території.

Україна спільно з міжнародними партнерами має стратегічне бачення повернення усіх тимчасово окупованих територій, включно з Кримом.
Про це заявив перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк під час Четвертого Міжнародного форуму Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи.
Він запевнив, що Україна має бачення на 10–15 років наперед, як повернути окуповані території.
«У нас є бачення, як повернути всі тимчасово окуповані території. Ми разом з партнерами — британцями, американцями — проводили низку „військових ігор“, де моделювали різні ситуації. На 10–15 років наперед у нас є бачення, куди нам рухатися, як нам розвиватися», — зазначив Гаврилюк.
Водночас заступник міністра визнав, що Крим нині перетворився на потужну військову базу РФ із великою концентрацією російських військ.
«Що стосується переваги в Чорному морі — давайте будемо реалістами. Її треба там здобути та утримувати. А зараз навіть окремі вилазки для знищення плавсуден важко здійснювати, бо росіяни вжили заходів», — визнав представник Міноборони.