Астролог назвав дату перелому у війні в Україні: ескалація може піти на спад

Новини

Астролог Дмитро Уранус, який передбачав ракетні удари по Києву та Кременчуку, проаналізував свій прогноз, зроблений раніше, і заявив, що перелом у війні можливий вже найближчим часом. За його словами, найскладніша ситуація у низці міст, які опинилися під впливом бога війни Марса.

Уранус зазначив, що в прогнозі за 24 травня було зазначено, що максимальна ескалація можлива на довготі 38E03 – це довгота Бахмута, Соледара, Сіверська та плюс-мінус мінімум 50 км від цієї довготи, на схід та захід, покриваючи всі міста від Сєвєродонецька до Краматорська.. Крім того, лінія ескалації зачепила населені пункти Золоте, Гірське, Камишеваха, Врубівка, Борівське, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та найближчі села.

“Що ми маємо на 4 липня, за 1 день до виходу Марса з Овна? Судячи з опублікованих новин, лінія фронту підійшла до довготи 38Е09 – 38Е12, практично до лінії сходу Марса 38Е03 (похибка всього близько 12-13 км на карті). Вказані у прогнозі населені пункти та території захопив противник. З прогнозу за 24 травня, мені було зрозуміло, що Сєвєродонецьк, Лисичанськ та прилеглі населені пункти були приречені, їх неможливо було утримати”, – підкреслив астролог.

Він додав, що довготу Бахмута (38Е03) противник не перетнув, вона утримана, що є великим плюсом. Ці території тепер слід утримувати будь-яким шляхом, і це під силу ЗСУ.

“Зараз відбувається перелом. Марс 5 липня переходить у Телець, і дуже важка карта переходу Марса до Овну втрачає силу і свій негатив. Думаю, що натиск противника на довготу Бахмута має послабшати, а лінія фронту біля Бахмута стабілізується. Тепер дуже важливо не дати супротивникові. наблизиться до лінії міст Костянтинівка-Краматорськ-Слов’янськ із півночі та з півдня, щоб не утворився новий котел”, – підсумував він.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий