Армія РФ на межі! Вся правда про ракетні обстріли: розвідка злила окупантів – що відомо?

Новини

За даними Британської розвідки, рф використовує старі протикорабельні ракети під час наземних атак саме через імовірне скорочення запасів більш точної зброї. Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

“Росія продовжує використовувати протикорабельні ракети повітряного базування у їх вторинній ролі під час наземних атак, ймовірно, через скорочення запасів більш точної сучасної зброї”, – пишуть в огляді.

Як зазначається, аналіз записів з камер відеоспостереження показує, що ракета, яка влучила в ТЦ Кременчука 27 червня 2022 року, ймовірно, була Х-32. Це модернізована версія ракети радянських часів Х-22.

За словами британської розвідки, хоча Х-32 має кілька покращених характеристик порівняно з Х-22, вона все ще не оптимізована для точного ураження наземних цілей, особливо в міських умовах.

“Це значно збільшує ймовірність супутньої шкоди під час націлювання на забудовані території”, – йдеться в огляді.

Британська розвідка вважає, що удари 30 червня 2022 року по Одеській області, ймовірно, були зроблені ракетами Х-22.

“Ця зброя ще менш точна і непридатна для високоточних ударів і майже напевно неодноразово спричиняла жертви серед цивільного населення протягом останніх тижнів”, – зазначається в огляді.

У розвідці також констатують, що російські війська продовжують досягати незначного просування навколо Лисичанська, в районі тривають авіаудари та артилерійські удари, а українські війська, ймовірно, продовжують блокувати російські сили на південно-східній околиці Лисичанська.

korupciya.com

Оцените статью
Добавить комментарий