Армія Лукашенка в Україні матиме два завдання: в МВС озвучили прогноз

Новини

Участь армії Білорусі у війні Росії проти України може обмежитися двома напрямками. Однак ризик вторгнення збільшується через перекидання в цю країну додаткових сил РФ.

Білоруська армія не становить жодної загрози для ЗСУ з позиції утворення “котлів”. Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

“Станом на зараз ризики вторгнення залишаються порівняно мінімальними. Але у зв’язку з тим, що росіяни почали перекидати туди додаткові сили, вони починають зростати”, – зауважив він.

“Без російських військ білоруси вторгатися не будуть. Якщо таке відбудеться, то це будуть зведені війська, до складу яких увійдуть російські і білоруські батальйонні групи”, – додав Андрусів.

Відповідаючи на запитання, якою є небезпека утворення “котлів” для Збройних сил України у разі, якщо регулярна армія Білорусі буде задіяна у цій війні, радник міністра запевнив, що така небезпека відсутня.

“Жодної такої небезпеки немає, тому що загальна кількість боєздатних білоруських військ становить щонайбільше 9 тисяч. Та й боєздатність під великим питанням. 9 тисяч не можуть влаштувати ніяких котлів”, – наголосив він.

“Завдання Білорусі – відтягувати наші війська. Якщо вони будуть входити, то їхнє завдання буде перерізати комунікації, тобто займати шляхи потенційних поставок озброєння. На більше вони не здатні”, – підсумував експерт.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий